אודות חיפוש כשר E9 ותנאי השימוש

 

אודות E9:

E9 הינו חיפוש כשר באינטרנט שמאפשר לכם לחפש אתרים כשרים. אנו מאוד מקפידים על התוכן. בגלל זה החיפוש מאוד מוגבל רק לאתרים "שממש כשרים". יש הרבה אתרים כשרים שלא נמצאים בE9, מחמת שבתוכם אין דברים כשרים, כמו תמונות לא צנועות.

 

E9 מיועד למי שיש מחשב או אינטרנט כשר בלבד! למרות שהחיפוש עצמו כשר, אין דרך לעצור מה כתוב באתרים של אנשים אחרים. לדוגמא אין כניסה לפייסבוק דרך E9. אבל יש אתרים שיש להם קישורים לפייסבוק בתוך האתר שלהם. אז למי שיש מחשב כשר הקישור של פייסבוק לא יפתח. למי שאין מחשב/אינטרנט כשר אז אין לו צורך להשתמש בE9 כי ממילא הוא יכול לגלוש לאיפה שהוא רוצה.

 

מה נחשב לכשר?

לצערנו לא כל אתר ניכנס לE9. רק אתרים שאין להם תמונות לא צנועות או קישורים אחרים שלא מתאימים. אנו יודעים שזה מאוד מגביל וקשה למי שמחפש משהו מסוים. אבל אין לנו כרגע אפשרות אחרת. 

 

אנו עובדים קשה אל מנת שתוכלו לגלוש בלי לפגוע בעיניים. עם הזמן דברים משתנים וקשה לעקוב אחר כל אתר. אנא עזרו לנו לשמור על הצניעות. אם מצאתם אתר לא כשר שלחו לנו אימייל. וגם אם יש אתרים כשרים שאתם רוצים שנוסיף, שלחו לנו אימייל. נשמח מאד לקבל את המלצתכם לקישור חדש. עקב פניות רבות אנו מתנצלים מראש אם לא נוכל להשיב לפניה שלכם אישית.

 

תנאי השימוש:

הנכם מבינים שE9 הוא מנוע חיפוש מוגבל ושאנו בוחרים את האתרים למיטב שיקול דעתנו. והאתרים שאנו מוסיפים יכולים להשתנות מעת לעת. הינך מאשר שקראת את כל מה שכתוב ומבין שהארגון אמת 9 מביא לך שירות דרך צד שלישי ועושה את זה לשם שמים. הינך מסכים לשפות את האתר, המנהלים, הסוכנים, או שותפים אחרים, והעובדים - בגין כל טענה, תביעה או דרישה כלשהו כתוצאה מהשירות.

 

הנך יכול לבטל את השירות בכל עת. ולנו את הזכות בכל עת ומזמן לזמן לשנות או להפסיק את השירות או את האפליקציה או האתר האינטרנט שלנו, באופן זמני או קבוע, עם או בלי הודעה מוקדמת. אתה מסכים שאנחנו לא נהיה אחראים כלפיך או לכל צד שלישי בגין כל שינוי, השעיה או הפסקה של השירות. הינך מסכים שאנחנו יכולים, על פי שיקול דעתנו הבלעדי, לבטל את השירות הזה מתי שנרצה מסיבה כלשהי בכל זמן. אם יתכן ונבטל המנוי שלך יסתיים. 

ארגון להפצת יהדות

 אמ"ת זה חותמו של הקדוש ברוך הוא – ואמת בגימטריה זה "9"

חובה לכל יהודי לקרוא חומש עם פירושים ולקיים את 613 מצוות וזה יוביל אותו לאמת!

"מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי"

© 2009 to 2021   EMET9.org - All Rights Reserved |   Emet 9 אמת |  E9 © כל הזכויות שמורות | Privacy Policy