מחקר חדש בארה"ב בעניין קורונה וירוס מראה כי חלקיקי האוויר חיים במשך שעות באוויר וימים על גבי משטחים

חוקרים מהמכונים הלאומיים לבריאות, מרכזים לבקרת מחלות ומניעת מחלות, UCLA ואוניברסיטת פרינסטון בדקו כמה זמן COVID-19הוירוס שורד באוויר כמו גם על נחושת, קרטון, פלסטיק ופלדת אל חלד ואז השוו אותו עם SARS, וירוס הקורונוי. שהופיע בסוף 2002 והרג כמעט 800 איש.


הם גילו כי ניתן לזהות COVID-19 באירוסולים עד שלוש שעות, עד ארבע שעות על נחושת ועד 24 שעות על קרטון. הנגיף הקורונה החדש יכול להימשך עד שלושה ימים גם על פלסטיק ופלדת אל חלד, סיכמו המדענים והוסיפו כי כמות הנגיף שנותר על אותם משטחים פוחתת עם הזמן. תרסיסים הם חלקיקים מוצקים או נוזליים התלויים באוויר, כולל ערפל, אבק וגז הנפוצים בהליכים רפואיים כמו אוורור ומערבלים.


התוצאות מראות כי "אנשים עלולים לרכוש את הנגיף באוויר ולאחר נגיעה בחפצים מזוהמים", אמר ד"ר נילט ואן דורמאלן, מדען מ- NIH וחוקר מוביל במחקר, בהודעה לעיתונות שהודיעה הערב (ג ') על הממצאים.

מקרי COVID-19 החדש ממשיך להתפשט מחוץ לסין, מוקד ההתפרצות המקורי.


מוקדם יותר השבוע אמר ארגון הבריאות העולמי כי הוא שוקל "אמצעי זהירות הנישאים באוויר" עבור הצוות הרפואי, לאחר שמחקר הראה כי COVID-19 יכול לשרוד באוויר בחלק מהמסגרות.

הנגיף מועבר דרך טיפות, או פיסות נוזל קטנות, בעיקר באמצעות עיטוש או שיעול, אמרה ד"ר מריה ואן קרקהובה, ראש יחידת המחלות והזואנוזיס המתפתחת של ארגון הבריאות העולמית, על כך לכתבים במהלך מסיבת עיתונאים וירטואלית ביום שני. "כשאתה עושה הליך לייצר תרסיס כמו במתקן לטיפול רפואי, יש לך אפשרות למה שאנחנו מכנים אירוסוליזציה של חלקיקים אלה, מה שאומר שהם יכולים להישאר באוויר קצת יותר זמן."


אנשי בריאות ידעו כי מחלת הנשימה מתפשטת במגע בין אדם לאדם , טיפות הנישאות דרך עיטוש ושיעול וכן חיידקים שנשארו על חפצים דוממים. וירוס הקורונה יכול גם להיות מוטס באוויר ולהישאר תלוי באוויר במשך שעות, תלוי בחום ולחות, כך אמרו.


המדענים במחקר החדש אמרו כי היציבות של COVID-19 דומה לזו של SARS, אך בניגוד לסארס, COVID-19 יכול להיות מועבר בזמן שאדם אינו סובל מתסמינים כלשהם.


ארגון להפצת יהדות

החתימה של הקדוש ברוך הוא – הוא אמ"ת אמת בגימטריה זה "9"

חובה לכל יהודי לקרוא חומש עם פירושים ולקיים את 613 מצוות וזה יוביל אותו לאמת!

"מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי"

© 2009 to 2021   EMET9.org - All Rights Reserved |   Emet 9 אמת |  E9 © כל הזכויות שמורות | Privacy Policy